Dziwni separatyści z Doniecka

W Doniecku trwają obecnie walki z separatystami dążącymi do utworzenia Republiki Donieckiej i zorganizowania referendum w sprawie przyłączenia się do Rosji.

Informowaliśmy już o tym, kim jest Paweł Gubariew, który ogłosił się gubernatorem ludowym Donbasu. Czytaj w: Paweł Gubariew “trybun ludowy” z Doniecka, czyli neonaziści po stronie Putina.

Wczoraj od będącego na miejscu kolegi otrzymaliśmy zdjęcie z protestów w Doniecku. Przedstawia ono barykadę i dwie znajomo wyglądające flagi. Flagę Rosji i flagę Partii Narodowo-Bolszewickiej Eduarda Limonowa.

Flaga z granatem – dawna flaga Partii Narodowo-Bolszewickiej

Ciekawe ulotki zostały również w Doniecku wierząc Biełsatowi pod budynkiem synagogi.

zrzut_ekranu-1Szanowni obywatele narodowości żydowskiej! W związku z tym, że zwierzchnicy wspólnoty żydowskiej podtrzymali „banderowską” juntę w Kijowie i są wrogo nastawieni do prawosławnej Republiki Donieckiej, sztab generalny Republiki Donieckiej postanawia co następuje: wszyscy obywatele narodowości żydowskiej powyżej 16. roku życia, którzy zamieszkują na terenie naszej suwerennej republiki, mają obowiązek do dnia 13 maja br. stawić się w budynku donieckiej administracji obwodowej, gdzie powinni zgłosić się do komisarza ds. narodowości w celu rejestracji. Gabinet nr 514, koszt rejestracji wynosi 50 dolarów amerykańskich. W sytuacji odmowy rejestracji winni będą pozbawieni obywatelstwa i przymusowo wysiedleni poza granice republiki z pełną konfiskatą mienia.

Źródło: http://belsat.eu/pl/wiadomosci/a,19225,obwieszczenie-z-pieczecia-republiki-donieckiej-zydzi-musza-sie-zarejestrowac-pod-rygorem-deportacji-foto.html

Reklamy

Posted on Kwiecień 17, 2014, in Antysemityzm, Ukraina and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: