Seks, kłamstwa i biała supremacja

Małym brudnym sekretem wyznawców supremacji białej rasy w USA są skandale obyczajowe. Wielu liderów Ku Klux Klanu spotyka się z czarnoskórymi kobietami, neonaziści bywają łapani z czarnoskórymi transwestytami, macho skinheadzi aresztowani za seks z latynosami. Niektórzy narodowi socjaliści powiązani są z ruchem satanistycznym, który propaguje pedofilię.

Do tego dochodzi sprawa Kevina Alfreda Stroma, kluczowego intelektualisty prawicowych radykałów oskarżonemu o posiadanie dziecięcej pornografii. A to nie jest koniec tego zjawiska.

Poniższy artykuł będzie dotyczył najgłośniejszych skandali seksualnych w ruchu amerykańskich rasistów jeszcze sprzed sprawy Fraziera Glenna Millera.

Zaraz po aresztowaniu lidera grupy National Vanguard w styczniu 2007 pojawiły się informacje, że dwa tygodnie wcześniej inny ważny działacz NV został aresztowany w związku z innym przestępstwem seksualnym. Policja w Brooklynie aresztowała Matthew Dowinga, 25-letniego organizatora grupy w Bostonie. Sprawa dotyczyła gwałtu.

Lider Światowych Rycerzy Ku Klux Klanu – Gordon Young w otoczeniu Kevina Swifta z NSM i nieznanego członka KKK.

17-letni Jeremy Perea zwabił dwie nastolatki do domu Downinga 6 dni przed świętami Bożego Narodzenia. Tam Downing zmusił jedną z nich – czternastolatkę do seksu oralnego.

Po aresztowaniu koordynatora NV w Bostonie przestało istnieć. W tym samym miesiącu aresztowano też działacza Ku-Klux-Klany, Gordona Creala Younga (lat 40). Oskarżono go o 7 przestępstw seksualnych na dziewczynkach niepełnoletnich.

Young miał w planie ogłoszenie rozwiązania swojej grupy Klanu celem zostania liderem National Socialist Movement w Maryland. Po aresztowaniu go, lider NSM, Jeff Schoep poinformował media, iż Young nie był aktywistą jego organizacji.

Young został skazany na więzienie i grzywnę 350 000 dolarów.

Zobacz też:

Reklamy

Posted on Maj 22, 2014, in Obyczajówka, Rasizm, Stany Zjednoczone and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: