Narodowe wandalizmy w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

„Przeciwko nacjonalizmowi?? czyli przeciwko własnemu narodowi!! do szkoły kretynie!! nauczyć się rozróżniać pojęcia, albo wypierdalaj na białoruś, tam twoje miejsce” (zachowano pisownię oryginalną. Taki komentarz znalazł się pod naszym komentarzem dotyczącym trywializowania historii przez Obóz Narodowo-Radykalny.

Oto jakie malowidła pojawiły się dokładnie 1 sierpnia na murach Cafe Tygrys w samym centrum Warszawy. Pojawił się hołubiony przez ONR krzyż celtycki będący według jego działaczy symbolem chrześcijaństwa, w rzeczywistości znakiem supremacji białej rasy, hasło „Jeb***ć Antfife” (zachowano pisownię oryginalną), symbol Waffen SS i coś co przypomina niedokończoną swastykę (zdjęcie numer trzy).

Jak napisała grupa Antyfaszystowska Warszawa: „Występek ten nie jest jednak zwykłym występkiem. Jest on powodem do dumy, bo zapewne wśród swoich kolegów zostaną oni wyniesieni na piedestał i prawdopodobnie zaczną być traktowani jak bohaterowie narodu polskiego. Chwała „bohaterom”, chwała głupocie, chwała za tak godne poklasku zmasakrowanie lewaków”.

Reklamy

Posted on Sierpień 5, 2014, in Politykierstwo Historyczne, Warszawa. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: