Walczy z Żydem i Szatanem

Poznański Związek Patriotyczny to najbardziej ostatnio aktywna grupa skrajnej prawicy w mieście. Ostatnio wywiadu Głosowi Wielkopolskiemu udzielił wywiadu lider organizacji – Bogdan Freytag.

Obecnie prowadzi krucjatę przeciwko Behemothowi, którego koncert w Poznaniu jest według niego jednym z elementów walki prowadzonej już od wielu lat przeciwko Kościołowi w Polsce. Mimo, iż jego akcje protestacyjne odbywają się publicznie, a na koncert koniecznym jest kupienie biletu stwierdza, że to zespół Behemoth narzuca Polakom satanizm, a nie on i jego organizacja swój światopogląd.

Pikieta-2014_015-150x150Koncert porównuje nawet do Holocaustu, tortur Gestapo oraz Urzędu Bezpieczeństwa. Zarzuca zespołowi, iż nie ma odwagi profanować Koranu ani Talmudu…

W takiej sytuacji warto przypomnieć kto był elementem jego krucjaty w styczniu bieżącego roku.

25 stycznia przed siedzibą Gminy Żydowskiej przy ulicy Szewskiej członkowie Poznańskiego Związku Patriotycznego urządzili antysemicką pikietę przeciwko przyjazdowi do Polski grupy członków Knesetu (parlamentu Izraela). Uczestnicy demonstracji mieli transparent z napisem „Żydzi podtrzymują sztucznie antysemityzm dla odwrócenia uwagi od wyrządzanego przez siebie zła”.

timthumb (1)

Bogdan Freytag tym razem sam Kościół za podjęcie dialogu z judaizmem nie mając oczywiście odwagi skrytykować go chociażby za masową pedofilię. Pod koniec jego aktywiści odmówili modlitwę w intencji nawrócenia Żydów.

Wszystko z okazji 69. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau i obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu do Polski mieli przyjechać izraelscy parlamentarzyści. Oprócz uroczystości na terenie byłego obozu tego dnia w Krakowie miała odbyć się sesja zatytułowana Refleksje o Auschwitz – pamiętając o przeszłości, patrząc w przyszłość.

Przeciwko temu spotkaniu protestował także lider Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, który w internecie napisał: „Wszystko wygląda na to, że cała impreza ma służyć wyłącznie realizacji żydowskiej polityki historycznej, którą sponsorować i uwiarygodniać będą polskie władze”.

Komu przeszkadzają uroczystości upamiętniające Holocaust? Kto najgłośniej protestuje? Potomkowie tych co Żydów ratowali? Ludzie nie mający sobie nic do zarzucenia? Niestety awangardę polskości, która używa wyłącznie godła Polski sprzed 1927 roku ze względu na oskarżenia wobec współczesnego godła Polski jako byłoby ono symbolem masońskim uwiarygadnia Głos Wielkopolski.

Reklamy

Posted on Październik 10, 2014, in Antysemityzm, Dziennikarze, Polska. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: