Ciężkie życie patrioty

W grudniu zeszłego roku odbyła się w Zabrzu nielegalna rasistowska demonstracja pod hasłem „Nie dla cygańskiej przestępczości”. Protest sygnowało Narodowe Odrodzenie Polski oraz grupa Patrioci Górnik Zabrze.

Demonstracja nie należała do udanych. Kilka dni wcześniej w miejscu w którym miała się rozpoczynać, nieznani sprawcy wyrwali kostki brukowe z których ułożyli swastykę oraz napis „Polska dla Polaków”, władze miasta podjęły decyzję o delegalizacji zgromadzenia.

Odcięli się od niej kibice Górnika Zabrze, a większość uczestników stanowiły oszołomy odpychające dziennikarzy i krzyczący o godzinie policyjnej dla Cyganów oraz eksterminacji. Drugą dużą grupę stanowiły dzieci, które po przybyciu policji legitymowały się… legitymacjami szkolnymi.

Kilka dni temu w Internecie pojawiło się ciekawe oświadczenie organizatora demonstracji.

W związku ze sprawami karnymi oraz karami grzywny zasądzonymi na moje nazwisko, jak i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania sprawami karnymi mającymi związek z protestem „Nie dla cygańskiej przestępczości w Zabrzu”, ja, Damian Konieczny, postanowiłem wystąpić z szeregów Narodowego Odrodzenia Polski. Jednocześnie wzywam Narodowe Odrodzenie Polski do zapłaty grzywien zasądzonych na moje nazwisko w związku z działalnością w partii. Jest to 848 zł wraz z kosztami postępowania oraz 938 zł wraz z kosztami postępowania. Numer konta, jak i adres do korespondencji podałem, więc formę płatności proszę sobie wybrać.

Damian Konieczny

Mówiąc krótko, solidarność nigdy nie była siłą narodowców, w związku z czym po raz kolejny odradzamy chętnym na bycie żołnierzem wyklętym podejmowanie się neofaszystowskiego aktywizmu.

Reklamy

Posted on Listopad 5, 2014, in Antycyganizm, Polska and tagged . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: