Nazista liderem struktur UKIP w Aberdeen

Andrew Lovie (51 lat), były sekretarz UKIP w Aberdeen w Szkocji zamieszczał rasistowskie i homofobiczne wpisy na rasistowskim forum Stormfront.

Lovie żywił nadzieję na doczekanie „białej przyszłości” i rekomendował środowiska rewizjonistów Holocaustu. Na zdjęciu sprzed dwóch lat można go zobaczyć obok lidera UKIP, Nigela Farage’a. W zeszłym tygodniu zaatakował rząd jako pro-żydowski na evencie partyjnym o nazwie „Friends of Israel”.

Na forum Stormfront stwierdził, iż niesamowitym jest fakt, że udokumentowana śmierć 7 milionów Europejczyków nie jest używana jako argument przeciwko „żydowskiemu Holocaustowi” używanemu przez syjonistów.

ONE-USE-Mr-Andy-Lovie-and-Farage

Chwalił również książkę „Moje przebudzenie” Davida Duke’a, byłego lidera Ku-Klux-Klanu i rewizjonisty Holocaustu. Innym razem stwierdził, że homoseksualistom należy odebrać prawa wyborcze.

Sam Nigel Farage o wzrost nastrojów antysemickich w Wielkiej Brytanii oskarża muzułmanów. Deklaruje również usuwanie ze swojej partii członków organizacji ekstremistycznych. Nie jest to pierwszy przypadek obecności antysemitów i rewizjonistów Holocaustu w jego partii:

Paranoje partii Nigela Farage’a

Wcześniej, Nigel Farage starał się lekceważyć problem obecności zadeklarowanych faszystów w swojej partii twierdząc, iż nie jest w stanie jej z nich oczyścić.

Do głosowania na UKIP nawołuje od niedawna Nick Griffin, były lider Brytyjskiej Partii Narodowej, usunięty z szeregów ugrupowania któremu szefował przez 15 lat. Jeszcze jako lider BNP krytykował UKIP określając jej lidera jako „chłopca od torysów”.

griffin2bwhite2bpride

Reklamy

Posted on Grudzień 8, 2014, in Antysemityzm, Rasizm, Wielka Brytania and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: