Stryków: Żołnierze Wojska Polskiego szkolą neofaszystów

Według relacji członków Obozu Narodowo-Radykalnego oddziału w Strykowie (Województwo Łódzkie) 4 czerwca br. w miejscowości Swędów odbyło się szkolenie wojskowe na które przybyli działacze z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego i Szczercowa.

Podczas szkolenia „można było spróbować swoich sił w szacowaniu odległości między danym punktem odniesienia, przećwiczyć zakładanie masek i stroju przeciwgazowego, technik samoobrony, oraz można było spróbować swoich sił w walce wręcz z przeciwnikiem. Podczas tych ćwiczeń zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, które z pewnością przydadzą się w przyszłości(link).

Szkolenie przeprowadziło dwóch żołnierzy Wojska Polskiego (w tym jeden członek Brygady Łódzkiej ONR), którzy „specjalnie na ten dzień otrzymali przepustki z jednostki”. Co na to ich dowódcy? Trudno powiedzieć…

Zobacz też: Co robi żołnierz Wojska Polskiego wśród liderów ugrupowań neofaszystowskich?

Reklamy

Posted on Czerwiec 15, 2015, in Polska and tagged . Bookmark the permalink. 6 Komentarzy.

 1. Czujemy się docenieni i cieszymy się z rozgłosu i obiecujemy więcej tematów na artykuły 😉

  • Nie o was tu chodzi tylko o kolegów żołnierzy, którzy zgodnie z obowiązującymi przepisami nie mogą się z wami bawić. Co do tego co należy do Łódzkiej Brygady ONR, nadal mamy maila w którym się was wypiera i zrównuje z faszyzmem i nazizmem 🙂 Pozwolimy sobie zacytować.

   „…proszę mnie nie szkalować i nie nazywać nazistą/faszystą/Onrowcem bo to mnie obraża i jest nie prawdą”. Także, miłego szkolenia, bo jak wasz wpis z facebooka trafi do jego jednostki albo jeszcze wyżej to kolega może mieć problemy o ile już ich przez wspólne zdjęcia z wami nie miał.

   • Hahah 😀 tylko że wy jesteście antifa sekcja internet a ja znam go osobiście. Jak byście chcieli porozmawiać z nim albo kimś innym od nas to zapraszam 10-12 lipca w okolice Żytna 😉 GNLS

   • Możecie nas szufladkować jak chcecie. Jesteśmy po prostu zwykłymi ludźmi, którzy was nie lubią.

 2. A czy kolega ONR Stryków który wchodzi do Ruchu Narodowego i startuje na jesienę wybory ma zgodę od dowództwa jednostki ma zgodę w szkolenie przez przepustkowych.

 3. Tak to jest jak różne organizację nacjonalistyczne tworzą stowarzyszenie pod przykrywką ”proobroną” żeby stworzyć wojsko terytorialne tak jak robią nacjonaliści i banderowcy na Ukrainie. I wszystko pod patronem MON i Packa bez prześwietlenia. W państwach na zachodzie nie do pomyślenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: