Problemy kadrowe partii Zmiana

Partia Zmiana założona niedawno przez Mateusza Piskorskiego i jego kompanów jest przedziwnym konglomeratem. Zrzesza zarówno działaczy Komunistycznej Młodzieży Polski, której liderka jest jednocześnie „komunistką” i właścicielką firmy budowlanej „Kratos” (źródło) czyli mówiąc w skrócie „kapitalistką”.

W przedziwnej partii urzędują również neofaszyści i byli działacze ugrupowań lewicowych, których można byłoby tu wymienić wielu. Ciężko stwierdzić, czy nurtem dominującym w ugrupowaniu jest lewicowa skrajna prawica czy zdeprawowana lewica. Być może jedni i drudzy starają się wzajemnie uzupełniać, co na dłuższą metę nie prowadzi donikąd i wydaje się być nie do zniesienia nawet dla działaczy Zmiany.

11755903_1648616398714408_3457016893264842997_n

Sytuację próbuje ratować sekretarz partii, Tomasz Jankowski. Zarządza… cenzurowanie działaczy Zmiany na łamach oficjalnej grupy dyskusyjnej Zmiany. Brzmi zabawnie? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Wśród tysięcy postów o tematyce m.in. antyimigranckiej znajduje się ubolewanie, iż w Polsce nie ma bezwzględnego i pro-polskiego wodza tylko „dobrobyt głoszony przez żydo-pedalstwo”.

10387692_1648616462047735_703589914550825813_n

Norweski terrorysta, Anders Breivik był natomiast bohaterem, gdyż „wytłukł młodych liberałków, którzy szkodzą Norwegii. Zabijanie jest rzeczą normalną więc nie powodu by je negować”. Patryk Danielak ze Zmiany, który jest autorem powyższych mądrości zaznacza, że nie jest hipokrytą i nie miał by pretensji do nikogo kto zabiłby go w imię ideologii, gdyż sam również w imię ideologii by go ubił.

11700799_1648616492047732_4127710165506635978_n

Jeszcze większą komedię odstawił opisywany na łamach naszego serwisu, Michał Prokopowicz – lider małopolskich struktur Falangi oraz partii Zmiana. Na sygnał, iż negowanie represji w Korei Północnej, uznawanie iż walka z USA jest ważniejsza od obalenia Państwa Islamskiego lub propagowanie greckich nazistów ze Złotego Świtu zaprowadzi partię donikąd odpowiedział elaboratem.

W dużym skrócie: Złoty Świt jest prawdziwie antysystemową partią, której członkowie padają ofiarami mordów politycznych (sami oczywiście takich nie dokonują). Buntują przeciwko demoliberalnej tyranii, stoją na tych samych pozycjach co Zmiana, Hezbollah, Serbia za rządów Milosevica, Irak za rządów Saddama Husseina oraz współczesna Rosja i… są sojusznikiem.

Grecja ma natomiast własne problemy i własną tożsamość w związku z czym do nazizmu Złotego Świtu nie powinno się wtrącać. Całość w galerii poniżej.

Takie warunki egzystencji tego przedziwnego politycznego bytu zwiastują jego nieuchronne wypalenie i upadek. Być może byli działacze Zmiany robiący w przeszłości „kariery” na lewicy odetną się od współpracy z Piskorskim i jego faszystami żeby z pokorą syna marnotrawnego zagnieździć się w przyszłych lewicowych inicjatywach.

Pierwsze szczury na pewno już planują ewakuację z tego okrętu. Kto uzna ich wówczas za wiarygodnych może zostać uznany albo za krótkowidza, albo zakłamanego oportunistę.

Reklamy

Posted on Lipiec 15, 2015, in Polska and tagged , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: