Brytyjscy narodowcy pobili Słowaka bo myśleli, że to Polak. Gdy skończyli bić wykonali salut rzymski

Strona pisma Ruchu Narodowego „Polska Niepodległa” poinformowała swoich czytelników o ciekawych wydarzeniu: „Brytyjczycy pobili Słowaka, bo myśleli, że to Polak… Gdy skończyli go bić, zaczęli hejlować”. Tak brzmi oryginalny tytuł newsa.

Wydarzenie miało miejsce w pubie w Newcastle-under-Lyme. Sprawcami było trzech 40-letnim mężczyzn w koszulkach z „rasistowskimi napisami” Blood & Honour England oraz One True Saxon. O sprawie informują „The Independent” i „Stoke Sentinel”. Według mediów obrażenia odniosła również partnerka poszkodowanego, są to stłuczenia i zadrapania.

Dla polskich nacjonalistów sprawa jest nie lada problemem poznawczym. W komentarzach pod artykułem czytamy:

– Man nadzieje ze w koncu ich islamisci zaatakuja i w tedy Polaka o pomoc błagac bedą heee pedały zajebane

– Niech przyjmą więcej ciapatych do siebie, to będą mieć bardziej kolorowo. Zapomniały angole kto im doopę ratował w 1942.

– jeszcze przyjdzie czas że te angielskie ścierwa będą spierdalać do naszego kraju bo we własnym będą tępieni przez ciapatych, ale wtedy my te angielskie świnie ‚przywitamy i ugościmy” po naszemu !!!

– Zamiast tłuc ciapatych islamistów którzy wybijają ich na ulicach to chcą bić polaków ktorych przodkowie z Dywizjonu 303 bronili Londynu który mogłby wtedy upaść.

Piszą dotknięci potomkowie husarów spod Wiednia. Pytanie pozostaje otwarte: dlaczego członkowie Blood & Honour, organizacji jawnie nazistowskiej mięliby szanować Polaków, którymi ich idole pogardzali i dlaczego mieliby być wdzięczni polskim lotnikom za walkę z Luftwaffe.

Jest jednak druga strona medalu. Inni polscy nacjonaliści bronią swoich angielskich kolegów:

– Bzdura!!! Typ byl aktywnym lewakiem z unite against fascist i nie chodzilo o to skad pochodzil!!! to tak jakbyscie wierzyli gw!!

– Odzież z rasitowskimi napisami? To jak ja ubiore się w ciuchy red is bad czy patriotic z napisem np „śmierć wrogom ojczyzny” czy „Polska dla Polaków” to jestem jeszcze patriotą czy już rasistą?

Krytykować czy nie krytykować? Oto jest pytanie. A odpowiedź zmienną wydaje się być. Jaka idea, taki sojusznik więc Polscy nacjonaliści nigdy nie mięli problemu z kontaktami z Brytyjską Partią Narodową określającą polskich imigrantów mianem małp na usługach Labour Party.

A żeby było śmieszniej, całość artykułu została opatrzona… zdjęciem antyrasistowskiego zespołu Oi, z Polakiem w składzie.

Aktualizacja: Napastnikami okazali się być 46-letni Sean Pickerill i Paul Clarke oraz 45-letnia Judith Pickerill. Poszło o koszulkę, którą miał na sobie Panacek. Znajdował się na niej cytat w języku hiszpańskim nawiązujący do hiszpańskiej wojny domowej. Sprawcy zostali skazani na rok więzienia. Poniżej, jeden ze sprawców: Sean Pickerill.

sean-pickerill

Reklamy

Posted on Listopad 27, 2015, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: